Klatki bezpieczeństwa ze stali węglowej o podwyższonej wytrzymałości


Klatki wykonane z tego materiału są podstawową grupą. Materiał ten jest łatwo spawalny więc jest też zalecany przy budowie klatek zgodnych z Załącznikiem J. Cechuje je niska cena więc są często wybierane w sytuacjach gdzie decydującą rolę odgrywa budżet.


Klatki bezpieczeństwa ze stali chromowo-molibdenowej 25CrMo4


Klatki bezpieczeństwa wykonane ze stali chromowo-molibdenowej cechują się większą wytrzymałością oraz niższą wagą niż klatki ze stali węglowej, ponieważ można zastosować mniejsze średnice oraz grubości ścianek rur. Te klatki występują tylko w wersji homologowanej i muszą być poparte obliczeniami wytrzymałości.


Zestawy do montażu we własnym zakresie


Oferujemy również zestawy do spawania we własnym zakresie. Oferta skierowana jest do osób dysponujących wiedzą oraz sprzętem spawalniczym. Należy pamiętać, że źle pospawana klatka stanowi poważne zagrożenie życia.


Pałąki według indywidualnych pomiarów klienta


Na życzenie wykonujemy elementy klatek według indywidualnych pomiarów klienta. Po przesłaniu zapytania wysyłamy formularz, w którym należy nanieść kilka wymiarów z poszczególnych miejsc. Po odesłaniu do nas, przetwarzamy punkty pomiarowe i wykonujemy elementy.


Ramy symulatorów do Simracingu

 

Oferujemy do sprzedaży wysokiej jakości stelaże do simracingu. Jeżeli szukasz skręcanego stelaża, który można po grze schowac do szafy, to niestety nie jest oferta dla Ciebie. Ale jeżeli masz miejsce, w którym można postawić ten sprzęt... i szukasz mega sztywnej konstrukcji, z ciekawym wzorem (zgłoszonym do ochrony w Urzędzie Patentowym Unii Europejskiej)... to powinna zainteresować Cię nasza propozycja. Do budowy używamy materiałów stosowanych w motorsporcie (wiem, pewno ktoś powie, że nie trzeba) ale 25-cio letnie doświadczenie przy produkcji klatek bezpieczeństwa do samochodów wyczynowych zostawia swój ślad :)