Tworzymy zespół ludzi, dla których samochody są pasją. Dlatego każda wyprodukowana klatka nie tylko zapewnia bezpieczeństwo ale również cieszy oko jakością wykonania.

Kilka słów o nas


Ireco Motorsport jest polską firmą, która istnieje od 1996 roku. To największy producent klatek bezpieczeństwa w kraju i eksporter do wielu państw świata. Zaczynaliśmy pod nazwą "IRECO SPAW-SERWIS", oprócz klatek zajmując się naprawą sprzętu spawalniczego. W 2002 roku obraliśmy kierunek tylko na konstrukcje bezpieczeństwa i zmieniliśmy nazwę na obecną. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do realizacji najbardziej wymagających projektów. Nasze zaplecze technologiczno-produkcyjne zapewnia bardzo wysokie standardy jakości. Budujemy klatki bezpieczeństwa do samochodów rajdowych, wyścigowych oraz terenowych zarówno współczesnych jak i  historycznych. Posiadamy międzynarodową licencję na produkcję konstrukcji bezpieczeństwa. Współpracujemy z najlepszymi zespołami rajdowymi i wyścigowymi w Polsce i za granicą.


Od początku istnienia firmy zbudowaliśmy już kilka tysięcy klatek dla klientów z Polski, Niemiec, Belgii, Austrii, Włoch, Anglii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji, Finlandii, Irlandii, Ukrainy, Gruzji a także Stanów Zjednoczonych.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo